Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe S1 ekranı alınan darbeler sonrası kırılabilir. Yere düşme, üzerine baskı uygulanması, batarya şişmesi ya da aşırı ısınma sonrasında ön camı çatlayabilir. Bu sorunlarla birlikte dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmayabilir.

Yukarıdaki sorunların çözüm yolu ise ekran değişimi yapılmasıdır. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında ise aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi gerekir.

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
  2. Ekran değişimi profesyonel Lenovo teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
  3. Teknik servis odası gerekli koşulları sağlamalıdır.
  4. Cihazınız ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim’de Lenovo Vibe S1 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatalım.

Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo Vibe S1 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim LENOVO teknisyenleri tarafından telefonunuza özel olareak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi fiyatı ise 200 TL’dir.

  1. Lenovo Vibe S1 ekran değişimi süresi GSM İletişim’de 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner ve ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır.
  5. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Lenovo Vibe S1 ekran değişiminin hemen ardından 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi Videosu

Lenovo Vibe S1 ekran değişimi nasıl yapılır daha yakından inceleyebilmeniz için GSM İletişim teknisyenleri tarafından çekilen video GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmiştir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ekran değişimi aşamalarını detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Lenovo Vibe S1 Ekran Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Lenovo Vibe S1 ekranı kırılan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesi ekran kırılmasının garanti kapsamı dahilinde olup olmadığıdır. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Telefonunuza kasko yaptırdı iseniz ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kaskonuz var ise mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz.

Lenovo Vibe S1 Teknik Servisi

Lenovo Vibe S1 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 02125504060 numaralı telefon üzerinden GSM İletişim’i arayabilir ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Öncesi Dikkat Samsung Galaxy Note 8 ekranı kırıldı ve değişim yapılmadan önce nelere dikkat...

iPhone 5 5s Ekranı Kırıldı

iPhone 5 & 5s ekranım kırıldı ne yapmam gerekiyor, ekran değişimi nasıl yapılmalıdır/yapılıyor, nelere dikkat edilmesi gerekiyor ve fiyatlandırma nedir...

iPhone X Ekranı Kırıldı Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone X ekranı kırıldı değişimi nasıl yapılır diye soruyorsanız eğer bu makalem aracılığı ile detaylı bir anlatım yapmaya çalışacağım. Ama...

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır iPhone 8 Plus ekranı kırıldı ise değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Huawei P9 Lite Ekran Değişimi

Huawei P9 Lite ekranı kırıldı ve ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir, değişim işlemi nasıl gerçekleştirilir bu makalem...

Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe S1 ekranı alınan darbeler sonrası kırılabilir. Yere düşme, üzerine baskı uygulanması, batarya şişmesi ya da aşırı ısınma sonrasında...

Stick Şeker (Kağıt İçerisine Doldurulmuş Toz Şeker) Nasıl Açılır

Bu makalemi yazmadan önce yaptığım araştırmalar sonrasında hani o her cafede kağıt içerisine sıkıştırılmış olan toz şekerin adının aslında "Stick...

Sony Xperia Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Sony Xperia akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Telefonların en hassas noktası ve camdan yapılmış olan ekranları...