Turkcell T80 ekran değişimi

Turkcell T80 ekranında yaşanan sorunlar

Turkcell T80 ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Yere düşme sonucunda ön cam çatlayabilir, iç ekran kırılması sebebi ekrana görüntü gelmeyebilir. Dokunmatik alan çalışmıyor sorunları ile de karşılaşılabilir. Bu tarz sorunla ile karşılaşıldığında çözüm yolu ekran değişimi yapılmasıdır. Turkcell T80 ekran değişimi yapılırken aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi önemlidir.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalı.
 2. Profesyonel bir Turkcell teknisyeni tarafından değişim yapılmalı.
 3. Teknik servis ortamı gerekli koşulları sağlamalı.
 4. Bilgiler silinmemeli.
 5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız olmalı.
 6. Telefon kesinlikle ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Turkcell T80 ekran değişimi nasıl yapılır

Turkcell T80 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli TURKCELL teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak, teknik servisimize geldiğiniz taktire ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Turkcell T80 ekranının yapıldığı teknik servis odamız periyodik bir şekilde sterilize edilmiş ve tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. Teknik servis odası aynı zamanda sigortalıdır.

 1. Turkcell T80 ekran değişimi fiyatı 190 TL‘dir.
 2. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 3. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Telefon ekran performansında (dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde) herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 6. Ekran değişimi sonrasında telefon teknisyen test onay formundan geçirilir ve incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 7. Telefonu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 8. Ekran değişimi sonrasında onay verdiğiniz ilk olarak kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.

Son olarak ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzlaı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olması sebebi ile ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar TURKCELL teknisyenlerimiz tarafından herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

Turkcell T80 ekran değişimi videosu

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri resmi Youtube kanalımıza yüklenmektedir. Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Turkcell T70 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Turkcell T80 parça değişimi 2018 fiyat listesi

Hemen aşağıda paylaşılan tablo aracılığı ile Turkcell T80 akıllı telefonlarında yaşanılan diğer sorunların çözüm yolları ve değişim fiyatları sizlerle paylaşılmıştır. Tabloda sorun yaşanılan parça yada fiyatı mevcut değil teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
Turkcell T80 ekran değişimi Sorunuz
Turkcell T80 batarya değişimi Sorunuz
Turkcell T80 arka kapak değişimi Sorunuz
Turkcell T80 şarj soketi değişimi Sorunuz
Turkcell T80 mikrofon değişimi Sorunuz
Turkcell T80 hoparlör değişimi Sorunuz
Turkcell T80 arka kamera değişimi Sorunuz
Turkcell T80 ön kamera değişimi Sorunuz

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 250...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...