Meizu Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Meziu akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ise değişimi GSM İletişim uzman ve tecrübeli Meizu teknisyenleri tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Meizu ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda teknik servis odası sigortalıdır ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

  1. Meizu ekran değişimi yapılırken telefonunuza format atılmaz bu sayede cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Orjinal Meizu ekranı kullanılmaktadır. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ürün kullanılır.
  3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Ekran performansı yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Ekran kırılması sorunları ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır.

Meizu ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartı sizlerin güvencesidir. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Meizu Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Meizu ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır. Tabloda kullanmakta olduğunuz cihaz yok ise eğer GSM İletişim’i 0216 550 40 60 numaralı telefon üzerinden arayabilir ve stok olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: Meizu Ekran Değişimi Fiyat Listesi ürün kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan İşlem Ücreti
Meizu M1 Note Ekran Değişimi 150 TL
Meizu M2 Note Ekran Değişimi 150 TL
Meizu M3 Note Ekran Değişimi 240 TL
Meizu M5 Note Ekran Değişimi 340 TL
Meizu MX4 Note Ekran Değişimi 180 TL
Meizu MX5 Pro Note Ekran Değişimi 500 TL

Meizu Ekran Değişimi Videosu

Meizu ekran değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz için GSM İletişim teknisyenleri tarafından özel olarak video çekimleri yapılmakta ve GSM İletişim Youtube sayfasına bu videolar yüklenmektedir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Meizu MX4 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Meizu ekran değişimi hakkında aklınıza takılan soruları 0216 550 40 60’ı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...