Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z3 akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmalarıdır. Ekranın darbe alması, üzerine baskı uygulanması, cihaz oldukça fazla sıcak iken sert bir cismin çarpması ve batarya şişmesi sonrasında meydana gelen baskılar ekran kırılmasına sebebiyet verebilmektedir.

Ekran kırılması sorununun tek çözüm yolu ise profesyonel teknisyenlerden tarafından orjinal ürün kullanılarak ekran değişimi yapılmasıdır.

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Sony Xperia Z3 ekran değişimi uzman ve tecrübeli GSM İletişim teknisyenleri tarafından cihazınıza özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişimi sonrasında cihazınıza format atılmaz. Telefon içerisinde bulunan veriler, dosyalar, uygulamalar, rehber ve benzeri kesinlikle silinmez.
  2. Cihazınızın ekran performansı ilk günkü haline geri döner. Kesinlikle dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  4. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası ise periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.
  5. Hediye olarak 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu aynı sorunu tekrar yaşamanızı önlemek amacıyla ücretsiz olarak takılır.

GSM İletişim’de yapılan Sony Xperia Z3 ekran değişiminin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınız sayesinde, 6 aylık dönem içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan teknik sorunlar herhangi bir ücret alınmadan çözüme kavuşturulmaktadır.

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi Videosu

Sony Xperia Z3 ekran değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde inceleyebilmek amacıyla GSM İletişim teknisyenleri tarafından çekilmiş olan aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sony Xperia Z3 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için yorum alanından yazabilir ya da 0216 550 40 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...