Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z2 ekranı kırıldı ise değişiminin yapılması gerekmektedir. Peki ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi gerekir ?

  1. Değişim uzman SONY teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
  2. Teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlamalıdır,
  3. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır,
  4. Cihazınız ekran garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmelidir,
  5. Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmeli ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alabilme hakkınız bulunmalıdır.

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z2 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SONY teknisyenleri tarafından cihazınıza özel üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi ücreti 350 TL olup değişim süresi GSM İletişim’de sadece 30 dakikadır. Bu süreç 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış kasadan oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim süreçlerinde telefona format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekranı ilk günkü haline geri döner. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar. Periyodik bir şekilde sterilize edilir. Statik elektrikten arındırılmıştır ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
  5. GSM İletişim teknik servis odası sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servis odasına girdiği andan itibaren sigortalanmış olur.

Sony Xperia Z2 ekran değişimi sonrasında 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz bir şekilde cihazınıza takılmakta ve telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi Videosu

GSM İletişim’de yapılan ekran değişimleri teknisyenler tarafından videoya alınmakta ve Youtube ekibi tarafından GSM İletişim Youtube sayfasına yüklenmektedir.

Sony Xperia Z2 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti BankasıYapı Kredi Bankası ve Finansbankile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy

Sony Xperia Z2 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları GSM İletişim’i arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir, uzman teknisyenler tarafından sorularınızın cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...