Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi

Samsung Galaxy S8+ ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S8+ akıllı telefon ekranı kırıldı, ön camda çatlama yaşandı, dokunmatik basmıyor (çalışmıyor), iç ekran kırılması yaşandı, ekrana görüntü gelmiyor ya da ekranda mürekkep akması tarzında mor – siyah lekeler oluştu ise yaşanılan bu sorunların çözüm yolu ekran değişiminin yapılmasıdır. Ekran değişiminde;

 1. Kullanılan ürünün orjinal olması,
 2. Profesyonel SAMSUNG teknisyenlerinin görev alması,
 3. Bilgilerin silinmemesi (kullanıcı isteği),
 4. Teknik servis ortamının gerekli koşulları sağlaması,
 5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınızın olması,
 6. Kısa sürede değişim,
 7. Ekran garanti kartı ile telefonun sizlere teslim edilmesi oldukça önemlidir.

GSM İletişim’de yukarıda yazmış olduğum 7 madde oldukça fazla önem verilmektedir. Şimdi dilerseniz teknik servisimizde Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte anlatalım.

Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy S8 Plus ekran değişimi alanında uzmanlaşmış ve ileri derecede tecrübeye sahip SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak ortalama 45 dakika içerisinde yapılmaktadır. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak sadece 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi yapılan teknik servis odamız periyodik olarak belirli zaman aralıklarında sterilize edilmektedir ve tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Bilgileriniz telefonun sıfırlanmaması yani cihaza format atılmaması sebebi ile kesinlikle silinmez.
 3. En çok merak edilen konu telefon performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 5. Ekran onarımı sonrasında teknisyen test onay formundan başarılı bir şekilde geçen cihaz incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 6. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 7. Onay verdiğiniz taktirde hediye olarak kırılmaz cam koruyucu ekrana herhangi bir ücret talep edilmeden takılır.

“Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi” sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

GSM İletişim™ hakkında

GSM İletişim akıllı telefon ekran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescilleyen, 6 ay garantili hizmet sunan özel bir teknik servistir.

2001 yılında Lokman Demir tarafından kurulan GSM İletişim günümüze kadar bu sektörde kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Vergi dairesi

GSM İletişim 2760431268 numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Kadıköy vergi dairesini arayarak GSM İletişim’i araştırabilirsiniz.

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir.

Marka tescil belgesi

GSM İletişim markası Lokman Demir tarafından tescillenmiştir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim olarak veya numaramız ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şirket belgeleri

Vergi levhası, SGK Belgesi, Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi ve Ticari Paket Sigorta Poliçesi belgelerine kurumsal internet sitesinde “Hakkımızda” sayfasında paylaşılmıştır.

Teknik servis odası

GSM İletişim periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 8 farklı kamera ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalıdır. Teknisyenler özel teknisyen ekipmanları, statik elektrikten arındırıcı bileklik, teknisyen eldivenleri kullanarak parça değişimi ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi videosu

Samsun Galaxy S8 Plus dokunmatik ekran cam değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek de diğer bütün parça değişimi videolarını seyredebilirsiniz.

Samsung Galaxy S8+ ekran ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları müşteri temsilcisi hattını (02165504060) arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir ve uzman SAMSUNG teknisyenleri tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone 6s şarjı çabuk bitiyor

iPhone 6s akıllı telefon kullanmaktasınız ve son zamanlarda şarjınız çok hızlı bir şekilde çabuk bitiyor ise yaşanılan bu sorunun kaynağı...

iPhone 7 Plus batarya değişimi

iPhone 7 Plus batarya değişimi ücreti iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 250 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve...

iPhone kulaklıktan ses gelmiyor

iPhone akıllı telefon kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de kulaklıktan ses gelmemesidir. Bu sorunun yaşanmasının 3 sebebi bulunmaktadır. Birincisi kulaklık...

LG K10 ekran değişimi

LG K10 akıllı telefonunuzun akıllı telefon ekranı yere düşme sonucu kırıldı, ön camı alınan darbeler sebebi ile çatladı, iç ekranda...

iPhone 8 Plus arka cam değişimi

iPhone 8 Plus akıllı telefonlarının arka kısmı camdan üretilmiştir. Oldukça hassas olan bu kısım alınan bir darbe ile kırılabilir ya...

Samsung Galaxy S7 arka kapak değişimi

Samsung Galaxy S7 arka cam kapağın ham maddesi cam ve plastiktir. Bu sebeple eranda olduğu gibi alınan bir darbe sonucunda...

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonlarının bataryalarının zamanla kullanım ömürleri dolabilir. Ya da batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılabilir. Bu tarz...

Telefonum şarj olmuyor

Akıllı telefon kullanıcı olarak benimde ara sıra karşılaştığım sorunlardan bir tanesi telefonumun şarj olmamasıdır. Bu makalemde bir telefon neden şarj...