Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy S7 Edge ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmiyor ya da dokunmatik çalışmıyor ise ekran değişimi yapılması gerekir. Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 1250 TL‘dir.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi süresi GSM İletişim adresine gelindiğinde ortalama 45 dakikadır. 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.
  5. Telefon ekranını istediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişiminin ardından telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis ekran garanti kartı hazırlanarak sizlere teslim edilir. garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışındaki sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişim videosu

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişim videosu hemen aşağıda paylaşılmıştır. İlgili video profesyonel Samsung teknisyenlerimiz tarafından çekilerek resmi Youtube kanalımıza yüklenmiştir. Kanalımızı ziyaret ederek diğer ekran ve parça değişimi videolarını da izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge parça değişimi fiyat listesi

Samsung Galaxy S7 Edge akıllı telefonlarında yapılan diğer parça değişimleri ve fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi 1.000 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi Yapılamaz
Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi 130 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kapak Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Kasa Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S7 Edge Şarj Soketi Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Mikrofon Soketi Değişimi 150 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Hoparlör Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Arka Kamera Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Ön Kamera Değişimi 150 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Ahize Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S7 Edge Açma Kapama Tuşu Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S7 Edge Kulaklık Soketi Değişimi Sorunuz

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

Samsung Galaxy S7 Edge ekran ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular mevcut olursa servisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...