Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 1000 TL‘dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

“Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresinde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı teknik servis odamızda yapılır. Teknik servis odası periyodik olarak belirli aralıklarla sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Cihazınızın güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır.

  1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alandan oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  3. Telefonunuzun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran kalitesi ve görüntüsü ilk günkü haline geri döner.
  5. Samsung Galaxy S6 ekran değişiminin ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy S6 Edge teknik servisi

GSM İletişim’de Samsung Galaxy S6 Edge dokunmatik ekran cam değişiminin yanı sıra diğer arıza yaşanılan parçaların da değişimi yapılır. Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile yaşanılan diğer sorunlar için değiştirilen parçaların fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi 1000 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Batarya Değişimi 130 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Arka Kapak Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Kasa Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Şarj Soketi Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Mikrofon Soketi Değişimi 150 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Hoparlör Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Arka Kamera Değişimi 150 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Ön Kamera Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Ahize Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S6 Edge Açma Kapama Tuşu Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S6 Edge Kulaklık Soketi Değişimi Sorunuz

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi videosu

Samsung Galaxy ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz ekran değişimi yaparken video çekimleri yapılmaktadır.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişiminasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy S6 Edge süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...