Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 1650 TL‘dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılır.

“Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresine uğradığınızda ortalama 45 dakikadır. GSM İletişim’e gidemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak ortalama 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak dizayn edilmiş, 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulan ve aynı zamanda sigortalı olan GSM İletişim teknik servis odasında yapılır.

  1. Samsung Galaxy Note 9 ekran tamiri yapılırken komple yani ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Onarım süreçlerinde telefona format atılmaz, cihaz sıfırlanmaz.
  3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekranın görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  5. Ekran değişimi sonrasında cihazı dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddütte ya da beğenmeme durumunda ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  6. Samsung Galaxy Note 9 kırık ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
  8. Ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefonunuza kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır.

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları GSM İletişim’in müşteri temsilcisi hattını arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de yapılan tüm ekran ve diğer parça değişimlerini daha yakından incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenler değişim yaparken özel olarak video çekimleri yapılır. Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube Kanalı‘nı ziyaret ederek diğer bütün ekran ve parça değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone X batarya değişimi

iPhone X batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 400 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında...

iPhone Xs ekran değişimi

iPhone Xs ekranı kırıldı ise değişim fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 2800 TL'dir. Ekran değişimi...

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 500 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...