Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırıldıysa

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırılması sorunu ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel Samsung teknisyenleri tarafından ekran değişimi yapılması gerekir. Onarım süreçlerinde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi ise oldukça önemlidir.

 1. Kullanılan ürünün orjinal olması,
 2. Değişim yapılan servis odasının gerekli koşulları sağlaması,
 3. Telefonun ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmesi,
 4. Bilgilerin silinmemesi,
 5. İncelemeniz amacıyla telefonun sizlere sunulabilmesi.

Peki hangi durumlarda telefonunuz ekran değişimine gerek duyar ? Hemen aşağıda maddeler halinde bir paylaşım yapılmıştır.

 1. Alınan darbeler sebebi ile ekran kırıldı ise,
 2. Telefonun yere düşmesi sonucunda ön cam çatladıysa,
 3. Cihazın sert bir zemine çarpması ile dokunmatik çalışmıyorsa,
 4. İç ekran kırılması yaşanmasından dolayı ekrana görüntü gelmiyor veya ekranda mürekkep akmasına benzer siyah – mor renklerde lekeler oluşmuş ise ekran değişimi yapılması gerekir.

GSM İletişim ekran ve diğer parça değişimlerine Türkiye rekorunu elinde bulunduran bir teknik servistir. Samsung Galaxy Note 5 ekran onarımı teknik servisimizde nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, alanında uzman ve tecrübeli Samsung teknisyenleri tarafından, telefona özel üretilmiş teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre teknik servisimize geldiğiniz taktirde verilen süredir. İki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ekran değişimi süresi ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi fiyatı 850 TL‘dir. Ekran onarımının yapıldığı teknik servis odası belirli aralıklarla periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servis odasına girdiği anda sigortalanmış olur. Anlık oluşabilecek akımı engelleyebilmek için ise teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

 1. Ekran değişiminde iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal tek parça ürün kullanılır.
 2. Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 3. Orjinal ürün kullanıldığı için telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 4. Ekran kalitesi telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.
 5. Hediye olarak telefonun ekranına kırılmaz cam koruyucu takılır.

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi aşamaları

Samsung Galaxy Note 5 ve diğer ekran değişimi aşamalarını yakından takip edebilmenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenir.

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 parça değişimi fiyat listesi

Samsung Galaxy Note ekran değişiminin yanı sıra servisimizde diğer parçaların değişimi de yapılmaktadır. Örnek olarak hemen aşağıda paylaşılan tablo aracılığı ile telefonunuzda yapılan diğer parça değişimleri ve fiyat listesi detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM ÜCRETİ
Samsung Galaxy Note 5 Ekran Değişimi 850 TL
Samsung Galaxy Note 5 Ön Cam Değişimi 230 TL
Samsung Galaxy Note 5 Batarya Değişimi 130 TL
Samsung Galaxy Note 5 Arka Kapak Değişimi 100 TL
Samsung Galaxy Note 5 Kasa Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy Note 5 Şarj Soketi Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy Note 5 Mikrofon Soketi Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy Note 5 Hoparlör Değişimi 150 TL
Samsung Galaxy Note 5 Arka Kamera Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy Note 5 Ön Kamera Değişimi 120 TL
Samsung Galaxy Note 5 Ahize Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy Note 5 Açma Kapama Tuşu Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy Note 5 Kulaklık Soketi Değişimi Sorunuz

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 250...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...