LG V20 ekran değişimi

LG V20 ekran değişimi fiyatı

LG V20 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450 TL’dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ekran kullanılarak yapılmaktadır.

LG V20 ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresinde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

LG V20 ekran değişimi nasıl yapılır ?

LG V20 ekran değişimi periyodik olarak belirli aralıklarla sterilize edilen, statik elektrikten tamamen arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiş ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda yapılmaktadır. Teknisyenlerimiz anlık oluşabilecek akımı önlemek için ek olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takmaktadırlar.

  1. LG V20 ekran değişiminde komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Ekran onarım aşamalarında (ekran değişimi öncesi ve sonrası) telefona format atılmaz. Bu sayede bilgileriniz kesinlikle silinmez. Ekran kırılmadan önceki halde olduğu gibi kalır her şey.
  3. Kullanılan ürün orjinal ve fabrikasyon vakumlu olduğu için ekran değişimi sonrasında ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Onarım sonrası telefon test onay formundan geçirilir ve incelemeniz için sizlere sunulur.
  6. Cihazınızın ekranını dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Bu aşamada karşılaşacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  7. Ekranınızın tekrar kırılmasını, ön cam çatlamasını ve iç ekran kırılmasını engellemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır. Bu hizmetten ücret alınmaz.

LG V20 ekran değişimi sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti süreci içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

LG ekran değişimi video

GSm İletişim’de LG ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer ekran ve parça değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

LG v20 parça değişimi 2018 fiyat listesi

LG V20 ekran onarımının yanı sıra teknik servisimizde telefonunuzda arıza yaşanılan diğer parçaların da (örneğin sim yuvası, hoparlör, kamera gibi) değişimi yapılmaktadır.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablonun sol kısmında değiştirilen parçayı, karşısında ise değişim fiyatını bulabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
LG V20 Ekran Değişimi 230 TL
LG V20 Batarya Değişimi 100 TL
LG V20 Arka Kapak Değişimi 70 TL
LG V20 Şarj Soketi Değişimi 70 TL
LG V20 Mikrofon Değişimi 70 TL
LG V20 Hoparlör Değişimi 70 TL
LG V20 Arka Kamera Değişimi 100 TL
LG V20 Ön Kamera Değişimi 70 TL
LG V20 Arka Kamera Camı Değişimi 50 TL
LG V20 Sim Yuvası Değişimi 100 TL

LG V20 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

LG V20 ekranı kırıldı ise garanti kapsamı dışında kalır. Telefon üreticileri tarafından ekranın darbe alması sonucu kırılması, çatlaması, dokunmatik alanın çalışmaması, iç ekran kırılması ve sıvı teması gibi sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir.

Telefon alınırken kasko yapılmış ise kasko sözleşmeleri maddelerini inceleyiniz. Bu maddelerde ekran kırılması sigortası olabilir. Bu sebeple kasko var ise mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz.

GSM İletişim’e nasıl gidilir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

GSM İletişim’e nasıl kargo gönderilir ?

İstanbul dışında yaşıyorsanız ya da İstanbul’da ikamet etmenize rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

LG V20 ekran ve diğer parça değişimleri ile ilgili sormak istediklerin varsa eğer 02165504060’ı arayarak ya da alt kısımda bulunan yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...