LG G6 Batarya Değişimi

LG G6 akıllı telefonlarında sıkça yaşanan iki sorun telefonun şarj olmaması ve bataryanın çabuk bitmesidir. Bu makale aracılığı ile yaşanılan bu sorunların çözüm yolları ve ne yapılması gerektiği sizlerle paylaşılacaktır.

A. LG G6 Şarj Olmuyor Sorunu

LG G6 cihazınız şarj olmuyor ise eğer bu sorunun çözüm yolu bazı durumlarda oldukça basit olabilir. Bazı durumlarda ise teknisyen müdahalesi gerekmektedir. Hangi durumlarda şarj olmama sorununu sizler çözebilirsiniz hangi durumlarda teknisyen müdahalesi gerekmektedir hemen paylaşalım.

1. Sizler tarafından çözülebilecek sorunlar

Telefonunuzun şarj almamasının sebebi direk olarak şarj aletinden ya da şarj kablosundan kaynaklanabilir.  Bu sebeple ilk olarak farklı bir şarj aleti ya da kablosu ile deneme yapınız. Sorun yine devam ediyorsa şarj soketi girişi elbise pamuğu, toz ve benzeri parçacıklar ile tıkanmış olabilir. Buda şarj soketi dişlerinin şarj aleti ucu ile temasını engeller. Herhangi bir kürdan yardımcı ile nazikçe şarj soketi içerisindeki bu parçacıkları çıkarın. Yine cihazınız şarj almıyorsa donanımsal bir sorun olabilir.

2. Teknisyenler tarafından çözülebilecek sorunlar

Cihazınızın şarj olmamasının sebebi şarj soketinin nem ya da sıvı teması oksitlenmesinden veya alınan bir darbe sonucu çatlama/kırılmasından kaynaklı olabilir. Bununla birlikte telefonu şarja takıp çıkarırken uygulanan fazla baskı şarj soketinin arızalanmasına sebebiyet verebilir. Böyle bir sorun yaşandığında profesyonel teknisyenler tarafından şarj soketi değişimi yapılması gerekir.

LG G6 Şarj Soketi Değişimi

LG G6 şarj soketi değişimi uzman ve tecrübeli GSM İletişim LG teknisyenleri tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süreç 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise bu süreç 3 (üç) iş günüdür.

LG G6 şarj soketi değişim fiyatı ise 150 TL’dir. Değişim sonrasında cihazınız 6 ay GSm İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

B. LG G6 Batarya Sorunu

LG G6 cihazlarında yaşanan bir diğer sorun ise bataryanın zamanla çabuk bitmesidir. Bu sorunla karşılaşılmasının sebebi zamanla batarya ömrünün sona ermeye başlamasından ya da batarya şişmesinden kaynaklanmaktadır. Tek çözüm yolu ise batarya değişiminin yapılmasıdır.

1. LG G6 Batarya Değişimi

LG G6 batarya değişimi fiyatı 150 TL’dir. Değişim işlemi şarj soketinde olduğu gibi 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Kullanılmakta olan ürünler orjinal olup telefonunuz GSM İletişim teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

C. GSM İletişim’de Parça Değişimi

GSM İletişim’de parça değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde inceleyebilmek için hemen aşağıda bulunan LG G6 ekran değişimi videosunu izleyebilirsiniz.

LG G6 batarya ve şarj soketi değişimi hakkında aklınıza takılan tüm soruları bu yorum alanı aracılığı ile sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...