Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe S1 ekranı alınan darbeler sonrası kırılabilir. Yere düşme, üzerine baskı uygulanması, batarya şişmesi ya da aşırı ısınma sonrasında ön camı çatlayabilir. Bu sorunlarla birlikte dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmayabilir.

Yukarıdaki sorunların çözüm yolu ise ekran değişimi yapılmasıdır. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında ise aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi gerekir.

  1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
  2. Ekran değişimi profesyonel Lenovo teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
  3. Teknik servis odası gerekli koşulları sağlamalıdır.
  4. Cihazınız ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim’de Lenovo Vibe S1 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatalım.

Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo Vibe S1 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim LENOVO teknisyenleri tarafından telefonunuza özel olareak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi fiyatı ise 200 TL’dir.

  1. Lenovo Vibe S1 ekran değişimi süresi GSM İletişim’de 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner ve ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır.
  5. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Lenovo Vibe S1 ekran değişiminin hemen ardından 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak telefonunuz sizlere teslim edilir. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi Videosu

Lenovo Vibe S1 ekran değişimi nasıl yapılır daha yakından inceleyebilmeniz için GSM İletişim teknisyenleri tarafından çekilen video GSM İletişim Youtube kanalına yüklenmiştir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ekran değişimi aşamalarını detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Lenovo Vibe S1 Ekran Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Lenovo Vibe S1 ekranı kırılan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesi ekran kırılmasının garanti kapsamı dahilinde olup olmadığıdır. Telefon üreticileri tarafından ekran kırılmaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Telefonunuza kasko yaptırdı iseniz ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kaskonuz var ise mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz.

Lenovo Vibe S1 Teknik Servisi

Lenovo Vibe S1 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 02125504060 numaralı telefon üzerinden GSM İletişim’i arayabilir ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone 6s şarjı çabuk bitiyor

iPhone 6s akıllı telefon kullanmaktasınız ve son zamanlarda şarjınız çok hızlı bir şekilde çabuk bitiyor ise yaşanılan bu sorunun kaynağı...

iPhone 7 Plus batarya değişimi

iPhone 7 Plus batarya değişimi ücreti iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 250 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve...

iPhone kulaklıktan ses gelmiyor

iPhone akıllı telefon kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de kulaklıktan ses gelmemesidir. Bu sorunun yaşanmasının 3 sebebi bulunmaktadır. Birincisi kulaklık...

LG K10 ekran değişimi

LG K10 akıllı telefonunuzun akıllı telefon ekranı yere düşme sonucu kırıldı, ön camı alınan darbeler sebebi ile çatladı, iç ekranda...

iPhone 8 Plus arka cam değişimi

iPhone 8 Plus akıllı telefonlarının arka kısmı camdan üretilmiştir. Oldukça hassas olan bu kısım alınan bir darbe ile kırılabilir ya...

Samsung Galaxy S7 arka kapak değişimi

Samsung Galaxy S7 arka cam kapağın ham maddesi cam ve plastiktir. Bu sebeple eranda olduğu gibi alınan bir darbe sonucunda...

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi

Samsung Galaxy Note 5 akıllı telefonlarının bataryalarının zamanla kullanım ömürleri dolabilir. Ya da batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılabilir. Bu tarz...

Telefonum şarj olmuyor

Akıllı telefon kullanıcı olarak benimde ara sıra karşılaştığım sorunlardan bir tanesi telefonumun şarj olmamasıdır. Bu makalemde bir telefon neden şarj...