İyzico Ödeme Sistemi Entegrasyonu

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz İyzico ödeme sistemi e-ticaret siteleri tarafından hız ve hız kullanılmaya devam ediyor. Kullanım kolaylığı ve sağlamış olduğu avantajlar ile birlikte hem tüketiciler hem de e-ticaret site sahipleri için ilgi çekici ayrıcalıklar sağlıyor. 

PCI-DSS sertifikasına sahip İyzico sayesinde ödemeler ve tahsilatlar tamamen güvenilir bir ortam içerisinde yapılmaktadır. İyzico sayesinde e-ticaret siteleri sayesinde müşterilerinize tek çekim veya taksitli ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Tüm cihazlarla uyumlu çalışması sayesinde cep telefonları, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla ödeme alabilirsiniz.

İyzico Ödeme Sistemi Entegrasyonu

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Neticaret e-ticaret paketlerinde İyzico ödeme sistemi entegrasyonu sorunsuz bir şekilde 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Eğer sanal mağazanız İyzico ödeme sistemi entegrasyonunu desteklemiyor ise, Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları ile birlikte Payu, Paynet, İpara, Paypal, İyzico ve diğer ödeme sistemlerini sitenizde kullanabileceğiniz Neticaret e-ticaret yazılım paketlerini kullanabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Özellikleri Nelerdir ?

Neticaret e-ticaret paketleri 14 yıldır Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı sloganı ile 10 binlerce firma tarafından tercih edilmiş profesyonel bir e-ticaret sistemidir. İnternette satış yapabilmeniz için gerekli bütün yazılım ve donanımlar tek bir paket içerisinde işletmelere sunulmaktadır. Neticaret e-ticaret paketlerini kullanacak olan işletmelere sanal mağazalar anahtar teslim bir şekilde sunulmaktadır. İnternette satış yapacakların, sadece, ürünlerini internet sitelerine girerek tanıtımlarını yapmaları yeterli olmaktadır. Biraz önce de belirtildiği gibi 1 iş günü içerisinde site üzerinden online satış yapılmaya başlanabilmektedir.

Neticaret Profesyonel E-ticaret Paketleri
Neticaret Profesyonel E-ticaret Paketleri

Neden Neticaret E-ticaret Paketleri ?

– İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmışlardır.

– Neticaret tasarımları geliştirilebilir özelliğe sahiptirler.

– İstenen ödeme sistemini entegre etme imkanı bulunmaktadır.

– Alan adı, sunucu hizmetleri, yazılım kısacası online ticaret yapılabilmesi için gerekli bütün her şey bir arada sunulmaktadır.

– Yönetim paneli sayesinde online sipariş kontrolü, satış raporları, üye kayıtları takibi, ürün entegrasyonları, ürün ekleme, site yönetimi, sayfa şablonları, kampanyalar ve daha bir çok parametrenin yönetimi yapılabilmektedir.

– E-ticaret sisteminin kullanımı özel eğitimler ile firma sahiplerine aktarılmaktadır.

– Yapılan ödemeler ERP/Muhasebe programı entegrasyonları sayesinde direk olarak carilere işlenebilmektedir.

– Bankalar, ödeme sistemleri, reklam firmaları, kargo ve tedarikçi firmalar ile yapılan anlaşmalar sayesinde en uygun fiyatlara ve ücretsiz hizmetlere sahip olunabilmektedir.

– E-ticaret sitelerinin güvenliği Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından garanti altına alınmaktadır.

Neticaret e-ticaret paketlerinin sahip olduğu diğer bütün ayrıcalıklara göz atabilmek için E-ticaret Paketleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İyzico Ödeme Sistemi Entegrasyonu

İyzico ödeme sistemi entegrasyonu ile birlikte diğer bütün ödeme sistemi entegrasyonlarını sorunsuzca ve kesintisiz olarak kullanmak isteyen işletme sahipleri, bu ayrıcalığa Neticaret e-ticaret yazılım sistemleri ile sahip olabilirler.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Neticaret’den aldığımız e-ticaret yazılımında İyzico ödeme sistemini kullanmaya başladık Serhat Bet. Yazınızdan oldukça etkilenmiştim ve şu anda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Teşekkür etmek için sizleri rahatsız etmiştim.

  1. Fatih Bey merhaba;
   Ne demek, ne rahatsızlığı rica ederim. İyzico entegrasyonu ile ilgili herhangi bir sorun çıkarsa direk olarak aramanızı istiyorum. Bugüne kadar herhangi bir sorun ile karşılaşılmadı ancak bu ayrıcalığı makalem aracılığı ile geldiğiniz için sizlere sunmak istedim.
   Selamlar.

 2. İyzico Türkiye’de yeni yeni kullanılmaya başlayan ama sunduğu hizmetler ile hızlı bir şekilde büyüyen bir ödeme sistemidir.

 3. Online ödeme sistemlerinden İyzico’yu sitesine entegre etmek isteyenler Eçözüm bu işi en iyi şekilde yapıyor.

 4. İyzico ödeme sistemi entegrasyonu yapan bir e-ticaret sitesi önce şu soruyu sormalı kendine. Neden İyzico ? Ne ayrıcalığı var ?

 5. Merhaba. Bende kullananlar arasındayım. Neticaret ile bu sistemi kullanmaya başladım ilk defa henüz bir sorun bende yaşamadım. Ancak bankalardan sanal pos almakta zorluk çektiğim için henüz tüm kredi kartlarından çekim alamıyorum.

 6. İYZİCO ENTEGRASYONU SON ZAMANLARDA TERCİH EDİLEN ONLİNE ÖDEME SİSTEMLERİ ARASINA GİRMİŞ DURUMDA. HENÜZ KULLANMIYORUM AMA BİLGİ TOPLAYANLAR ARASINDAYIM.

 7. İyzico ödeme sistemini e-ticaret sitemizde kullanmaya başladık. Bakalım şu anda bir sorun yok kolay ve rahat bir şekilde kredi kartlarından çekim yapabiliyoruz.

Son Yazılanlar

iPhone 7 şarjı çabuk bitmeye başladı

iPhone 7 şarjı çabuk bitiyor iPhone 7 şarjı çabuk bitiyor ise yaşanılan bu sorunun 2 sebebi bulunmaktadır. Batarya kullanım ömrünün...

Hiçbir nasıl yazılır

Hiçbir nasıl yazılır Doğru yazılışı hiçbir. Yanlış yazılımı ise hiç bir. Örnekleme ile bu kelimenin doğru yazılışı hakkında bilgi vereyim....

Samsung Galaxy Note 20 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 20 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 20 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi fiyatı Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim...

Batmanlı ile karşılaşan Niğdeli fıkrası

Bir gün Niğdeli bir yazılımcı Batmanlı bir şirket sahibi ile tanışır. Sohbet, muhabbet derken kim daha bilgilidir diye aralarında tartışmaya...

Gündüz külahlı gece silahlı

Gündüz külahlı gece silahlı deyimi etrafındaki tüm insanlara iyi görünüp, kimsenin farkında olmadan kötü işler yapanlar için kullanılmaktadır. Kısacası göründüğü...

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi fiyatı Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim...

OnePlus 5T ekran değişimi

OnePlus 5T ekran değişimi ücreti OnePlus 5T ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 450...