iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus ekran değişimi telefonunuzun ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, dokumatik alanın bir kısmı ya da tamamı çalışmadığın veya iç ekranda yaşanan kırılmalar sonucu ekrana görüntü gelmediğinde yapılmaktadır.

Bu makalemde, sahip olduğum tecrübeler doğrultusunda ekran değişiminin nasıl yapılması ve nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalı

iPhone 7 Plus ekran değişimi kesinlikle uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından telefona özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda güvenik kameraları ile denetim altında tutulmalıdır.

Ekran değişiminde kesinlikle ön cam değişimi kullanılmamalı komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmalıdır. Örnek olarak iPhone 7 Plus ekran değişiminin nasıl yapıldığını ve yapılmasını gerektiğini GSM İletişim tarafından çekilmiş olan aşağıdaki video aracılığı ile izleyebilirsiniz.

Yukarıdaki videoda iPhone 7 Plus ekran değişiminin nasıl yapıldığı ve nasıl yapılması gerektiği sesli bir şekilde anlatılmış durumda. Oldukça profesyonel bir işçilik bu sebeple baştan sona kadar izlemenizi tavsiye ederim.

GSM İletişim’de iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

GSM İletişim’de iPhone 7 Plus ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından yapılmakta. Teknik servis odaları ise gerekli şartları yerine getirmiş durumda. GSM İletişim’de iPhone 7 Plus ekran tamiri;

 1. 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.
 2. Teknik servise gidemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetleri bulunmaktadır. Kargo gönderiminde ekran değişimi süreleri 3 (üç) iş günüdür.
 3. Ekran değişimi sonrasında teknik servis tarafından 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediye edilmektedir.
 4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmekte bu sayede ekran ile ilgili yaşanan en ufak bir sorun dahi ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

GSM İletişim’de yapılan iPhone 7 Plus ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmektedir. Tam bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ise ücretinizi geri iade alma hakkınız bulunmaktadır.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar

GSM İletişim’de 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte ekran değişimi fiyatı 250 TL‘dir. Tabi bu fiyat ben bu makalemi yazarken ki fiyattır. Belirli zamanlar güncelleme yapabilirler. Güncek fiyat bilgisi ve aklınıza takılan soruların cevabını alabilmek için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz >> Bakınız 

Hemen aşağıda da iletişim ve adres bilgilerini paylaşıyorum. Dilerseniz arayarak bilgi alabilirsiniz.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0216 550 40 60 – 0532 772 48 72

iPhone 7 Plus Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

iPhone 7 Plus ekranınız kırıldığında aklınıza gelen ilk sorunun ekran kırılmalarının garanti kapsamına girip girmediği sorusu olduğunu biliyorum. Maalesef ekran kırılması, ön cam çatlaması, telefonun darbe alması sonucu hasar görmesi ve sıvı teması gibi sorunlar, telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildikleri için garanti kapsamı dışında bırakılmaktadır.

Yukarıdaki bilgiye istinaden hatırlatmakta isterim ki telefonunuzu aldığınız anda kaskosunu da yaptırdı iseniz mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz. Ücretsiz olarak ekran değişimi yapılmasını ya da telefonunuzun tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Cep Telefonu Tamiri

GSM İletişim ekran değişiminin yanı sıra cep telefonu tamiri yani diğer parçaların değişimleri yapılmaktadır. Örnek olarak iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 250 TL, iPhone 7 Plus kasa değişimi fiyatı 350 TL, arka veya ön kamera değişimi fiyatı 150 TL‘dir.

iPhone 7 Plus ekran değişimi ya da cep telefonu tamiri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz GSM İletişim’i arayabilirsiniz. Oldukça tecrübeli ve profesyonel APPLE teknisyenleri bulunmaktadır ve her sorunuzu itinalı bir şekilde cevaplarlar.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Arda Bey merhaba;
   Sadece ekran değil diğer bütün parçaların değişimi de yapılmaktadır.
   Selamlar.

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 300...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...