Serhat Sağlam

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

Arkadaşlarınla Paylaş!

iPhone 6s Plus ekran değişimi için ve tanıştığım günden beri yüzlerce kişi yönlendirdiğim ve her daim olumlu geri dönüşümler aldığım Gsm İletişim ve Lokman Abi’ye bu makalem aracılığı ile tekrar teşekkür etmek istiyorum. Sizin de iPhone 6s plus ekranınız kırıldı, ön camı çatladı ya da ekranın almış darbeler sonucunda cihaz çalışamaz hale geldi ise bu makalemi tüm detayları ile birlikte okumanızı tavsiye ederim.

serhatsaglam.com.tr benim kişisel web sitemdir. Günlük hayatımda yaşadıklarımı yazdığım yer. Her türlü makaleye ulaşabilirsiniz. Bu yazımda da daha önce olduğu gibi olumlu bir geri dönüşten sonra içimden gelenleri paylaşıyorum.

iPhone 6s Plus Ekranı Kırıldı Serhat Yardımcı Olur Musun ?

Geçen hafta memleketim Manisa’dan çok sevdiğim liseden bir dostum aradı. Serhat senin bildiğin bir firma vardı, iPhone 6s Plus ekranım kırıldı ve ben oraya telefonumu göndermek istiyorum diye. Bana oldukça güvenen bir dostumdur. Bende tabii ki gönül rahatlığı ile gönder kardeşim dedim. Bu arada belirtmek isterim ki ailem, akrabalarım ve ne kadar dostum var ise yönlendirdiğim ve güvendiğim tek firmadır.

4 gün sonra Whatsapp üzerinden bana yazdıklarını kelime kelime yazıyorum.

Whatsapp Yazışması

Dostum: Serhat’ım telefonum elime ulaştı şimdi. Seni arayacağım ama en yakın zamanda ama önden bir teşekkür etmek istedim. Havalı bir poşet içerisinde gelmiş telefon korumasını mükemmel bir şekilde almışlar. Ben bir kaç haftayı bulur derken 4 günde telefon bana ulaştı. Dediğin gibi bilgiler aynı kalmış. Ben açıkçası yapılamaz hatta daha fazla masraf çıkarırlar diye düşünürken sıfırlanmış halde geldi telefon. Üzerine koruyucu cam takmışlar. Senin ismini verdiğimden dolayı mı bilmiyorum bir de şeffaf kılıf takmışlar. Çok teşekkür ederim dostum seni arayacağım. Ha bir de garanti kartı var onu saklamama gerek var mı ?

Ben: Önemli değil kardeşim sorunun halloldu ya ve sana yardımcı olabildim ya bana yeter. Yalnız bu aralar telefonlara bakamayabilirim darılma;) Sakla garanti kartını tabii bir sorun olursa çözerler hemen.

Dostum: Tamamdır akşam arıyorum. Bizim telefonu da aç artık bi zahmet:)

Daha önce onlarca defa almış olduğum olumlu yorumlardan sonra bir daha böyle güzel bir geri dönüş ile karşı karşıya kalmak beni oldukça fazla memnun etti. Umarım bu yazım aynı sorunu yaşayan sizlere de ulaşabilir. Şimdi dilerseniz bu hassas konu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışayım. Bu arada lgili sektör hakkında ne kadar fazla tecrübeli olduğumu bilemezsiniz.

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılmalı

iPhone 6s Plus ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi ve nasıl yapılması gerektiği hakkında maddeler hakkında bilgi vermek istiyorum. Hem kendi tecrübelerimi hem de Gsm İletişim’in sayfasını ziyaret ederek almış olduğum bilgileri bir arada paylaşacağım.

1. iPhone 6s Plus ekran değişimi sonrasında kesinlikle garanti kartı verilmelidir. Garantisiz bir şekilde cihazınıza herhangi bir işlem yaptırmayınız. İlk sorgulamanız gereken şey bu olsun.

2. İkinci en çok dikkat etmeniz gereken ve en çok şikayetlerin olduğu şey ise sadece ön cam değişimi yaptırmamanız. Kesinlikle ekranınız komple bir halde yani dokunmatik alanı, iç ekranı, ön camı ve dış panelli bir şekilde değiştirilmeli. İphone 6s Plus’ta ön cam değişimi yapıldığında ön cam cihazdan ayrılıyor kısa bir süre sonra. Özellikle sıcak havalarda. Böyle bir durumda da tekrar ekran değişimi yapılması gerekiyor ve cihaz zarar görebiliyor.

3. Ekranın değiştirildiği ortam çok önemli. Elektronik Mühendisliği yüksek lisans okuyan biri olarak kesinlikle ekran değişimi yapılan alanın statik elektrikten arındırılması gerektiğini söyleyebilirim. Aksi taktirde yaşanan kısa devreler anakart veya telefonunuzun diğer aksamlarına zarar verebilir.

4. Kullanıcılar için en önemli konulardan bir tanesi bilgilerin aynı kalması. Yani cihaza format atılmadan içinde bulunan rehber, fotoğraf, video, mesaj ve diğer dataların aynı kalması. Dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de bu sizler için önemli ise.

5. Ekran tamirini yapan teknisyenin tecrübesi ve teknik servisin tecrübesi de önemli. iPhone 6s Plus oldukça hassas bir cihaz ve kesinlikle tecrübeli ve uzman bir teknisyen tarafından yapılmalı.

6. Arkadaşımda olduğu gibi ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını önlemek amacı ile de koruyucu bir kılıf ya da cam takılmalı. Lokman Abi bence kesinlikle herkese ücretsiz olmalı her ikisi de hediye edilmeli.

7. Referanslara dikkat. Daha önce ne kadar ekran değişimi yapılmış, memnuniyet oranı nedir kesinlikle araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Videosu

iPhone 6s Plus ekran değişimini nasıl yapılır izleyebilmeniz amacı ile Gsm İletişim’in youtube sayfasından bir videoyu hemen aşağıda paylaşıyorum. Zamanınız varsa baştan sona dikkatli bir şekilde izlemenizi tavsiye ediyorum. Benim ilgi alanlarımdan bir tanesidir.

Gsm İletişim’e Nasıl Gidebilirsiniz

İstanbul’da yaşıyorsanız eğer ulaşımın oldukça kolay olduğu bir teknik servis. Mutlaka Metrobüs’ü kullanmışsınızdır. Söğütlüçeşme metrobüs durağından indikten sonra 30 saniye kadar bir sürede ulaşabiliyorsunuz. Kadıköy evlendirme dairesinin orada metrobüsün çıkışında bir yer. Ben yine de adres ve iletişim bilgilerini paylaşayım altta daha detaylı adres tarifi yaparlar.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy

Aşağıdaki telefon numaralarından da arayabilirsiniz.

Telefon: 0216 550 40 60 / 0532 772 48 72

İstanbul dışında yaşıyorsanız da kargo ile gönderimle ekran değişimi yapmaktalar. Dilerseniz detaylı bilgi için kendi internet sitelerinin sayfasını da https://www.gsmiletisim.com/urun/iphone-6s-plus-ekran-degisimi-fiyati ziyaret edebilirsiniz.

Görüşlerinizi Mutlaka Bekliyorum

Hemen aşağıda yorum alanı bulunmakta. Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı kesinlikle bekliyorum. Umarım bu makalem aracılığı ile sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

4 yorum