HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti

HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 350 TL olup ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli HTC teknisyenlerimiz tarafından özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

“HTC One M9 ekran değişimi” süresi GSM İletişim teknik servis adresine geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

HTC One M9 ekran değişimi nasıl yapılır

HTC One M9 ekran değişimi cihazınızın zarar görmemesi için gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı teknik servis odamızda yapılır. Teknik servis odası periyodik olarak belirli aralıklarla sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Cihazınızın güvenliği için özel olarak sigortalanmıştır.

  1. HTC One M9 ekran tamirinde iç ekran + ön cam + dokunmatik alandan oluşan orjinal ürün kullanılır.
  2. Ekran değişimi öncesinde ve sonrasında telefonunuz kesinlikle sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez.
  3. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Cihazın ekran kalitesi ve görüntüsü ilk günkü haline geri döner.
  5. HTC One M9 ekran değişiminin ardından telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası (ekran kırılması, ön cam çatalması, ekranın darbe alması sebebi ile hasar görmesi, sıvı teması vb.) dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak HTC teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

HTC One M9 teknik servisi

Teknik servisimizde HTC One M9 akıllı telefon ekran değişiminin yanı sıra cihazın diğer parçalarında yaşanılan sorunlarda çözüme kavuşturulur. Mesela en çok karşılaşılan iki problem bataryanın çabuk bitmesi ve telefonun şarj olmamasıdır. Servisimizde batarya değişimi de şarj soketi değişimi de yapılmaktadır.

Hemen aşağıda bulunan tabloda ise yaşanılan diğer sorunların çözüm yolları ve fiyat listesi tablolu bir şekilde paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM ÜCRETİ
HTC One M9 Ekran Değişimi 350 TL
HTC One M9 Batarya Değişimi 80 TL
HTC One M9 Arka Kapak Değişimi 70 TL
HTC One M9 Kasa Değişimi Sorunuz
HTC One M9 Şarj Soketi Değişimi 70 TL
HTC One M9 Mikrofon Soketi Değişimi 70 TL
HTC One M9 Hoparlör Değişimi 70 TL
HTC One M9 Arka Kamera Değişimi 100 TL
HTC One M9 Ön Kamera Değişimi 70 TL
HTC One M9 Kamera Camı Değişimi 70 TL
HTC One M9 Sim Kart Yuvası Değişimi 100 TL
HTC One M9 Kulaklık Soketi Değişimi Sorunuz

HTC One M9 ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de HTC akıllı telefonlarının ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz ekran değişimi yaparken Youtube ekibimiz tarafından video çekimleri yapılmaktadır.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile HTC Desire 820 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

Site: https://www.gsmiletisim.com

Kurumsal kargo anlaşması

GSM İletişim ile MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. “MNG Kargo” kargo gönderi kodu 314383560, “Yurtiçi Kargo” kargo gönderi kodu ise 298026731’dir. Kargo gönderiminde HTC One M9 ekran değişimi süresi sadece 3 (üç) iş günüdür. Kargo ücretleri ise 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanır.

HTC One M9 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri ile ilgili sormak istediğiniz sorular mevcut ise GSM İletişim müşteri temsilcisi hattını arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

SEO

SEO 08.08.2018 Alan adınızı seçerken çok dikkat edin. Kimse tarafından bilinmeyen ileride marka olabileceğini düşündüğünüz bir isim bulun. O isim...

iPhone 5s batarya değişimi

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 80 TL'dir. Batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi ücreti 650 TL'dir. Teknik servisimizde ekran değişimi...

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 350...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...