General Mobile GM5 Plus ekran değişimi

General Mobile GM5 Plus ekranı kırıldı

General Mobile GM5 Plus Ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor, ekrana görüntü gelmiyor, ekranda siyah/mor lekelenmeler oluştu ise ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran onarımında hemen aşağıda bulunan maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Ekran değişiminde orjinal ürün kullanılmalı,
  2. Teknik servis odası cihaza zarar gelmemesi için gerekli tüm koşulları sağlamalı,
  3. Telefonda bulunan bilgileriniz silinmemeli,
  4. Telefon ekran performansında değişim yaşanmamalı,
  5. Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de General Mobile GM5 Plus ekran değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor, sunulan ayrıcalıklar nelerdir detaylı bir şekilde paylaşalım.

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi nasıl yapılır

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, alanında uzmanlaşmış ve ileri derecede tecrübeli GM teknisyenleri tarafından, cihazınıza özgü üretilmiş teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. İki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ekran değişimi süresi ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Ekran onarımının yapıldığı teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servis odasına girdiği anda sigortalanmış olur. Anlık oluşabilecek akımı engelleyebilmek için ise teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

  1. Ekran değişiminde iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal tek parça ürün kullanılır.
  2. Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Orjinal ürün kullanıldığı için telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  4. Ekran kalitesi telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.
  5. Hediye olarak telefonun ekranına kırılmaz cam koruyucu takılır.

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi aşamaları

General Mobile GM5 Plus ve diğer ekran değişimi aşamalarını yakından takip edebilmenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenir.

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile General Mobile GM5 Plus ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

General Mobile GM5 Plus parça değişimi fiyat listesi

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi yanı sıra sorun yaşanılan diğer parçaların değişimleri de yapılmaktadır.

Aşağıdaki tabloda değiştirilebilen parçalar ve değişim ücretlerini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
General Mobile GM5 Plus Ekran Değişimi 200 TL
General Mobile GM5 Plus Batarya Değişimi 100 TL
General Mobile GM5 Plus Arka Kapak Değişimi Sorunuz
General Mobile GM5 Plus Mikrofon Değişimi 70 TL
General Mobile GM5 Plus Hoparlör Değişimi 100 TL
General Mobile GM5 Plus Arka Kamera Değişimi 100 TL
General Mobile GM5 Plus Ön Kamera Değişimi 100 TL

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi ve diğer parça değişimleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz yukarıdaki numaraları arayabilir ve GM teknisyenlerine bağlanabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 250...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...