Alcatel idol 3 ekran değişimi

Alcatel idol 3 ekran değişimi fiyatı

Alcatel idol 3 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir. Komple yani ön cam, iç ekran, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır. Bu sayede ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartı telefonun güvencesi olup, garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

Alcatel idol 3 ekran değişimi nasıl yapılır

“Alcatel idol 3 ekran değişimi” alanında uzman ve tecrübeli ALCATEL teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır.

Alcatel idol 3 ekran onarımı süresi GSM İletişim’de ortalama 30 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişimi süreçlerinde telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  2. Ekran kalitesi orjinal ve fabrikasyon vakumlu ürün kullanıldığı için ilk günkü haline geri döner.
  3. Ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişimi sonrası telefon ekranını dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Önlem olarak, herhangi bir ücret talep edilmeden, hediye kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.

Alcatel idol ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi amaçlamak için teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube sayfasına yüklenmektedir.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile sayfamıza yüklenmiş olan Alcatel idol 4 ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim’e nasıl gidilir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

GSM İletişim’e nasıl kargo gönderilir ?

İstanbul dışında yaşıyorsanız ya da İstanbul’da ikamet etmenize rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

Alcatel idol 3 ekran değişimi hakkında sormak istediklerini müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir, profesyonel ALCATEL teknisyenleri tarafından bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

LG G4 Stylus ekran değişimi

LG G4 Stylus ekran değişimi ücreti LG G4 Stylus ekran değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 250...

HTC One M9 ekran değişimi

HTC One M9 ekran değişimi ücreti HTC One M9 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile...

El temizleme kremi

El temizleme kremi (jeli) özellikleri El temizleme kremi OK-108 Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte olan özel bir temizleyici kremdir. Cilde...

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi ücreti Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis...

HTC şarj soketi değişimi

HTC telefonum şarj almıyor HTC akıllı telefonunuz şarj almıyor ise yaşanılan bu sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir. Genellikle...

Huawei P20 Lite ekran değişimi

Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, camı çatladı Huawei P20 Lite ekranı kırıldı, ön camı çatladı, alınan darbeler sonrasında dokunmatik basmıyor,...

Elektrik pano temizleyici M Power

Elektrik pano temizleyici ürün M Power elektrik panolarının demonte edilmesine gerek kalmadan %100 etkili ve zararsız bir şekilde temizlik yapılmasını...

HTC Desire 830 ekran değişimi

HTC Desire 830 ekranı kırıldı HTC Desire 830 ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı...