Serhat Sağlam
2019 Yılında Türkiye'deki En İyi Su Markası
2019 Yılında Türkiye'deki En İyi Su Markası

2019 Yılında Türkiye’deki En İyi Su Markası Hangisi

Arkadaşlarınla Paylaş!

En iyi su markası araştırması yapmaya başladı isen sende benim gibi en kaliteli suyun hangisi olduğunu, ailesinin ve kendisinin sağlığını düşünen bir insansın. Öncelikle bu araştırmayı yaptığın için sana teşekkür ederim. Türkiye’deki tüm su markaları deneyimleyen biri olarak aradığın o sorunun cevabını bu makale ile senle paylaşacağım. Sigara kullanıyorsan (sağlığa zararlıdır) yak bir sigara. Nescafe ya da çay seviyorsan devam etmeden önce bir çay demle ya da sıcak su kaynat. Çünkü 30 günlük bir deneyimi sadece 3 dakika içerisinde okuyacaksın.

Fazla içmek zararlı mı

Makalemi okumaya devam etmeden önce senin gibi güzle bir insanın daha fazla bilgilenmesini istiyorum. Bunu hak ediyorsun. Ülkemizde en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan sorunun cevaplandığı makalem. Fazla su içmek zararlı mıdır sorusunun cevabı.

Buraya tıkla. Yeni sekmede açılacak. O makalemi okuduktan sonra buradan devam etmen temennisi ile.

En pahalı su en kaliteli su algısı

Türkiye’de iken su alacağım zaman bende şöyle bir mantık vardı. Her şeyin en pahalısı en iyisidir. Bundan dolayı da bir markete ya da bakkala girdiğimde su alırken en pahalısını tercih ederdim. Abi bu ne kadar ? 2 TL. Peki bu ne kadar ? 4 TL. Sen 4 TL olanından ver bana. Sonra da eve gider 2 TL olanı denemeden bu 4 TL olan en iyisidir psikolojisi ile içerdim suyu. Beynime onun en sağlıklı olduğunu odaklamış bir şekilde. Halbuki vücudum isyan ederdi buna. Ben farkına varmazdım.

En pahalı suyun en kaliteli su olduğu algısını kafanızdan silin atın.

En iyi su markası hangisi

Her konuda olduğu gibi devletimiz en iyi su markasının hangisi olduğu listesini bizler için araştırıyor. Sağlık bakanlığı her sene belirli periyotlarda analizlerini yapıyor. Şimdi hemen aşağıda paylaştığım excel dosyasını indir.

Bu makaleme telefondan giriyor olabilirsin. Ya da bilgisayarın excel dosyalarını indiremiyor olabilir. Eğer öyle ise PDF formatına tıkla.

1. Buzdağı

Listeyi kontrol ettiğinizde 1. sırada Buzdağı markasının olduğunu görebilirsiniz. Fiyatı ise o popüler bildiğiniz su markalarının nerede ise yarısıdır.

Ufak bir anı:

“5 litrelik su ambalajlarımızı daha fazla satmak istiyoruz. Bir önerin var mıdır bunun için ?”

“Var ama 50.000 TL paranızı alırım.”

“Kabul. Hesap numaranızı verin.”

Öneri: “Şeffaf olan ambalajların rengini mavi yapın.”

Serhat Sağlam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum Yazın