Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z3 akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmalarıdır. Ekranın darbe alması, üzerine baskı uygulanması, cihaz oldukça fazla sıcak iken sert bir cismin çarpması ve batarya şişmesi sonrasında meydana gelen baskılar ekran kırılmasına sebebiyet verebilmektedir.

Ekran kırılması sorununun tek çözüm yolu ise profesyonel teknisyenlerden tarafından orjinal ürün kullanılarak ekran değişimi yapılmasıdır.

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Sony Xperia Z3 ekran değişimi uzman ve tecrübeli GSM İletişim teknisyenleri tarafından cihazınıza özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’e gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişimi sonrasında cihazınıza format atılmaz. Telefon içerisinde bulunan veriler, dosyalar, uygulamalar, rehber ve benzeri kesinlikle silinmez.
  2. Cihazınızın ekran performansı ilk günkü haline geri döner. Kesinlikle dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  4. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası ise periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.
  5. Hediye olarak 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu aynı sorunu tekrar yaşamanızı önlemek amacıyla ücretsiz olarak takılır.

GSM İletişim’de yapılan Sony Xperia Z3 ekran değişiminin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınız sayesinde, 6 aylık dönem içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan teknik sorunlar herhangi bir ücret alınmadan çözüme kavuşturulmaktadır.

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi Videosu

Sony Xperia Z3 ekran değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde inceleyebilmek amacıyla GSM İletişim teknisyenleri tarafından çekilmiş olan aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sony Xperia Z3 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için yorum alanından yazabilir ya da 0216 550 40 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Sony Xperia Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Sony Xperia akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Telefonların en hassas noktası ve camdan yapılmış olan ekranları...

LG Arka Kapak Değişimi

LG akıllı telefonlarının arka kapaklarında zamanla aşınabilir, çizilebilir, renk solmaları yaşanabilir. Bununla birlikte alınan darbeler sonucunda arka kapak kırılabilir, çatlayabilir. Arka...

iPhone 8 Ekranı Kırıldı

iPhone ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor ise ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran...

Huawei Nova Ekran Değişimi

Huawei Nova akıllı telefonlarında karşılaşılan problemlerden bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Her telefonda olduğu gibi bu cihazın ekranı da camdan...

Meizu Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Meziu akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ise değişimi GSM İletişim uzman ve tecrübeli Meizu teknisyenleri tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu...

LG G3 G4 Beat Ekran Değişimi

LG G3 veya LG G4 Beat ekranı kırıldı ise eğer 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte ekran...

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z2 ekranı kırıldı ise değişiminin yapılması gerekmektedir. Peki ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi gerekir ? Değişim uzman SONY...

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z3 akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmalarıdır. Ekranın darbe alması, üzerine baskı uygulanması, cihaz...