Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z2 ekranı kırıldı ise değişiminin yapılması gerekmektedir. Peki ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi gerekir ?

  1. Değişim uzman SONY teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
  2. Teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlamalıdır,
  3. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır,
  4. Cihazınız ekran garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmelidir,
  5. Telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmeli ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alabilme hakkınız bulunmalıdır.

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z2 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SONY teknisyenleri tarafından cihazınıza özel üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi ücreti 200 TL olup değişim süresi GSM İletişim’de sadece 30 dakikadır. Bu süreç 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış kasadan oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim süreçlerinde telefona format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Telefon ekranı ilk günkü haline geri döner. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlar. Periyodik bir şekilde sterilize edilir. Statik elektrikten arındırılmıştır ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
  5. GSM İletişim teknik servis odası sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servis odasına girdiği andan itibaren sigortalanmış olur.

Sony Xperia Z2 ekran değişimi sonrasında 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz bir şekilde cihazınıza takılmakta ve telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi Videosu

GSM İletişim’de yapılan ekran değişimleri teknisyenler tarafından videoya alınmakta ve Youtube ekibi tarafından GSM İletişim Youtube sayfasına yüklenmektedir.

Sony Xperia Z2 ekran değişimi nasıl yapılır hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti BankasıYapı Kredi Bankası ve Finansbankile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy

Sony Xperia Z2 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları GSM İletişim’i arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilir, uzman teknisyenler tarafından sorularınızın cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Sony Xperia Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Sony Xperia akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Telefonların en hassas noktası ve camdan yapılmış olan ekranları...

LG Arka Kapak Değişimi

LG akıllı telefonlarının arka kapaklarında zamanla aşınabilir, çizilebilir, renk solmaları yaşanabilir. Bununla birlikte alınan darbeler sonucunda arka kapak kırılabilir, çatlayabilir. Arka...

iPhone 8 Ekranı Kırıldı

iPhone ekranı kırıldı, ön camı çatladı, dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmıyor ise ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran...

Huawei Nova Ekran Değişimi

Huawei Nova akıllı telefonlarında karşılaşılan problemlerden bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Her telefonda olduğu gibi bu cihazın ekranı da camdan...

Meizu Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Meziu akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ise değişimi GSM İletişim uzman ve tecrübeli Meizu teknisyenleri tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu...

LG G3 G4 Beat Ekran Değişimi

LG G3 veya LG G4 Beat ekranı kırıldı ise eğer 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte ekran...

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z2 ekranı kırıldı ise değişiminin yapılması gerekmektedir. Peki ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi gerekir ? Değişim uzman SONY...

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi

Sony Xperia Z3 akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmalarıdır. Ekranın darbe alması, üzerine baskı uygulanması, cihaz...