Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Öncesi Dikkat

Samsung Galaxy Note 8 ekranı kırıldı ve değişim yapılmadan önce nelere dikkat edilmesi gerekir diye merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda maddeler halinde paylaşayım.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
 2. Ekran değişimi alanında uzman Samsung teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
 3. Ortam gerekli teknik servis koşullarını sağlamalıdır.
 4. Bilgileriniz silinmemelidir.
 5. Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
 6. Kullanılan ürün ve cihazınızı incelemenize izin verilmeli ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkında olmalıdır.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi alanında profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi ücreti 1250 TL’dir. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış kasadan oluşan orjinal ürün kullanılır.

 1. Bilgileriniz (uygulama, rehber, notlar, galeri ve benzeri) kesinlikle silinmez. Cihazınıza ekran değişimi öncesinde ya da sonrasında format atılmaz.
 2. Telefon ekran kalitesi ve görünümü ilk günkü haline geri döner. Dilerseniz renk değişimi yapılmasını da sağlayabilirsiniz.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran değişimi öncesi kullanılacak ürünü ekran değişimi sonrasında ise telefonunuzu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. En ufak bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Telefonunuzun ekranının tekrar kırılmasına engel olabilmek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyesi takılır.
 6. Ekran değişimi süresi GSM İletişim servisine gidildiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 7. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası belirli aralıklarla sterilize edilir. Ortam tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. Ayrıca güvenliğiniz için teknik servis odası 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

Samsung Galaxy Note 8 ekran tamirinin hemen sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartınız güvencenizdir ve ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Videosu

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi videosu Türkiye’de ilk defa GSM İletişim tarafından yapılmıştır. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile değişim işleminin nasıl gerçekleştirildiğini inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular var ise eğer 02165504060 numaralı telefon üzerinden GSM İletişim’i arayıp Samsung teknisyenlerine bağlanabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Öncesi Dikkat Samsung Galaxy Note 8 ekranı kırıldı ve değişim yapılmadan önce nelere dikkat...

iPhone 5 5s Ekranı Kırıldı

iPhone 5 & 5s ekranım kırıldı ne yapmam gerekiyor, ekran değişimi nasıl yapılmalıdır/yapılıyor, nelere dikkat edilmesi gerekiyor ve fiyatlandırma nedir...

iPhone X Ekranı Kırıldı Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone X ekranı kırıldı değişimi nasıl yapılır diye soruyorsanız eğer bu makalem aracılığı ile detaylı bir anlatım yapmaya çalışacağım. Ama...

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır iPhone 8 Plus ekranı kırıldı ise değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim...

Huawei P9 Lite Ekran Değişimi

Huawei P9 Lite ekranı kırıldı ve ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir, değişim işlemi nasıl gerçekleştirilir bu makalem...

Lenovo Vibe S1 Ekran Değişimi

Lenovo Vibe S1 ekranı alınan darbeler sonrası kırılabilir. Yere düşme, üzerine baskı uygulanması, batarya şişmesi ya da aşırı ısınma sonrasında...

Stick Şeker (Kağıt İçerisine Doldurulmuş Toz Şeker) Nasıl Açılır

Bu makalemi yazmadan önce yaptığım araştırmalar sonrasında hani o her cafede kağıt içerisine sıkıştırılmış olan toz şekerin adının aslında "Stick...

Sony Xperia Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Sony Xperia akıllı telefonlarında karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Telefonların en hassas noktası ve camdan yapılmış olan ekranları...