Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Öncesi Dikkat

Samsung Galaxy Note 8 ekranı kırıldı ve değişim yapılmadan önce nelere dikkat edilmesi gerekir diye merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda maddeler halinde paylaşayım.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalıdır.
 2. Ekran değişimi alanında uzman Samsung teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
 3. Ortam gerekli teknik servis koşullarını sağlamalıdır.
 4. Bilgileriniz silinmemelidir.
 5. Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
 6. Kullanılan ürün ve cihazınızı incelemenize izin verilmeli ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkında olmalıdır.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi alanında profesyonel SAMSUNG teknisyenleri tarafından özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi ücreti 1250 TL’dir. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış kasadan oluşan orjinal ürün kullanılır.

 1. Bilgileriniz (uygulama, rehber, notlar, galeri ve benzeri) kesinlikle silinmez. Cihazınıza ekran değişimi öncesinde ya da sonrasında format atılmaz.
 2. Telefon ekran kalitesi ve görünümü ilk günkü haline geri döner. Dilerseniz renk değişimi yapılmasını da sağlayabilirsiniz.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran değişimi öncesi kullanılacak ürünü ekran değişimi sonrasında ise telefonunuzu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. En ufak bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 5. Telefonunuzun ekranının tekrar kırılmasına engel olabilmek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyesi takılır.
 6. Ekran değişimi süresi GSM İletişim servisine gidildiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 7. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası belirli aralıklarla sterilize edilir. Ortam tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. Ayrıca güvenliğiniz için teknik servis odası 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

Samsung Galaxy Note 8 ekran tamirinin hemen sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartınız güvencenizdir ve ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi Videosu

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi videosu Türkiye’de ilk defa GSM İletişim tarafından yapılmıştır. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile değişim işleminin nasıl gerçekleştirildiğini inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular var ise eğer 02165504060 numaralı telefon üzerinden GSM İletişim’i arayıp Samsung teknisyenlerine bağlanabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Lenovo A2020 ekran değişimi

Lenovo A2020 akıllı telefon ekranlarında yaşanan sorunlar Lenovo A2020 akıllı telefonlarının ekranları diğer telefonlarda olduğu gibi camdan üretildiği için oldukça...

LG G5 batarya değişimi

LG G5 batarya değişimi fiyatı LG G5 batarya değişimi fiyatı 100 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG...

Samsung Galaxy S6 ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 ekran ve ön cam değişimi Samsung Galaxy S6 komple ekran değişimi fiyatı 550 TL, ön cam değişimi...

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi

General Mobile GM5 Plus ekranı kırıldı General Mobile GM5 Plus Ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor, ekrana...

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy S7 Edge ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması sebebi...

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırıldıysa Samsung Galaxy Note 5 ekran kırılması sorunu ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel Samsung teknisyenleri tarafından ekran...

LG G4c ekran değişimi

LG G4c ekran kırıldı ise nelere dikkat edilmeli LG G4c ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir, ön cam çatlaması yaşanabilir, iç...

Turkcell T80 ekran değişimi

Turkcell T80 ekranında yaşanan sorunlar Turkcell T80 ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Yere düşme sonucunda ön cam çatlayabilir, iç...