LG V20 ekran değişimi

LG V20 ekran değişimi fiyatı

LG V20 ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 380 TL’dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenleri tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ekran kullanılarak yapılmaktadır.

LG V20 ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresinde ortalama 30 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

LG V20 ekran değişimi nasıl yapılır ?

LG V20 ekran değişimi periyodik olarak belirli aralıklarla sterilize edilen, statik elektrikten tamamen arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiş ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda yapılmaktadır. Teknisyenlerimiz anlık oluşabilecek akımı önlemek için ek olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takmaktadırlar.

  1. LG V20 ekran değişiminde komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Ekran onarım aşamalarında (ekran değişimi öncesi ve sonrası) telefona format atılmaz. Bu sayede bilgileriniz kesinlikle silinmez. Ekran kırılmadan önceki halde olduğu gibi kalır her şey.
  3. Kullanılan ürün orjinal ve fabrikasyon vakumlu olduğu için ekran değişimi sonrasında ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  4. Dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Onarım sonrası telefon test onay formundan geçirilir ve incelemeniz için sizlere sunulur.
  6. Cihazınızın ekranını dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Bu aşamada karşılaşacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  7. Ekranınızın tekrar kırılmasını, ön cam çatlamasını ve iç ekran kırılmasını engellemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır. Bu hizmetten ücret alınmaz.

LG V20 ekran değişimi sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti süreci içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

LG ekran değişimi video

GSm İletişim’de LG ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer ekran ve parça değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

LG v20 parça değişimi 2018 fiyat listesi

LG V20 ekran onarımının yanı sıra teknik servisimizde telefonunuzda arıza yaşanılan diğer parçaların da (örneğin sim yuvası, hoparlör, kamera gibi) değişimi yapılmaktadır.

Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tablonun sol kısmında değiştirilen parçayı, karşısında ise değişim fiyatını bulabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
LG V20 Ekran Değişimi 230 TL
LG V20 Batarya Değişimi 100 TL
LG V20 Arka Kapak Değişimi 70 TL
LG V20 Şarj Soketi Değişimi 70 TL
LG V20 Mikrofon Değişimi 70 TL
LG V20 Hoparlör Değişimi 70 TL
LG V20 Arka Kamera Değişimi 100 TL
LG V20 Ön Kamera Değişimi 70 TL
LG V20 Arka Kamera Camı Değişimi 50 TL
LG V20 Sim Yuvası Değişimi 100 TL

LG V20 ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

LG V20 ekranı kırıldı ise garanti kapsamı dışında kalır. Telefon üreticileri tarafından ekranın darbe alması sonucu kırılması, çatlaması, dokunmatik alanın çalışmaması, iç ekran kırılması ve sıvı teması gibi sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmektedir.

Telefon alınırken kasko yapılmış ise kasko sözleşmeleri maddelerini inceleyiniz. Bu maddelerde ekran kırılması sigortası olabilir. Bu sebeple kasko var ise mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz.

GSM İletişim’e nasıl gidilir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 / 05327724872

GSM İletişim’e nasıl kargo gönderilir ?

İstanbul dışında yaşıyorsanız ya da İstanbul’da ikamet etmenize rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

LG V20 ekran ve diğer parça değişimleri ile ilgili sormak istediklerin varsa eğer 02165504060’ı arayarak ya da alt kısımda bulunan yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Lenovo A2020 ekran değişimi

Lenovo A2020 akıllı telefon ekranlarında yaşanan sorunlar Lenovo A2020 akıllı telefonlarının ekranları diğer telefonlarda olduğu gibi camdan üretildiği için oldukça...

LG G5 batarya değişimi

LG G5 batarya değişimi fiyatı LG G5 batarya değişimi fiyatı 100 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG...

Samsung Galaxy S6 ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 ekran ve ön cam değişimi Samsung Galaxy S6 komple ekran değişimi fiyatı 550 TL, ön cam değişimi...

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi

General Mobile GM5 Plus ekranı kırıldı General Mobile GM5 Plus Ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor, ekrana...

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy S7 Edge ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması sebebi...

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırıldıysa Samsung Galaxy Note 5 ekran kırılması sorunu ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel Samsung teknisyenleri tarafından ekran...

LG G4c ekran değişimi

LG G4c ekran kırıldı ise nelere dikkat edilmeli LG G4c ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir, ön cam çatlaması yaşanabilir, iç...

Turkcell T80 ekran değişimi

Turkcell T80 ekranında yaşanan sorunlar Turkcell T80 ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Yere düşme sonucunda ön cam çatlayabilir, iç...