LG G4c ekran değişimi

LG G4c ekran kırıldı ise nelere dikkat edilmeli

LG G4c ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir, ön cam çatlaması yaşanabilir, iç ekran kırılması sebebi ile ekrana görüntü gelmeyebilir ya da ekranda mürekkep akmasına benzer mor/siyah renklerde lekeler oluşabilir, dokunmatik çalışmıyor olabilir. Genellikle telefonun yere düşürülmesi, ekranın üzerine baskı uygulanması, sert bir zemine çarpma, batarya şişmesi veya telefonun aşırı kullanılması bu sorunların yaşanmasına sebep olmaktadır.

Peki LG G4c ekran değişiminde nelere dikkat edilirse onarım sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

 1. Ekran değişiminde orjinal ürün kullanılmalıdır.
 2. Uzman ve tecrübeli bir LG teknisyeni tarafından değişim yapılmalıdır.
 3. Telefonun hiç bir aksamına zarar gelmemesi için teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlamalıdır.
 4. Telefonda bulunan bilgiler silinmemelidir.
 5. Telefon ekran performansında herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.
 6. Cihazınız kesinlikle teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.
 7. Bilgileriniz silinmemelidir.

LG G4c ekran değişimi nasıl yapılır

Lg G4c ekran değişimi alanında uzmanlaşmış ve ileri derecede tecrübeye sahip LG teknisyenlerimiz tarafından, cihazınıza özgü özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak, teknik servisimize geldiğiniz taktire ortalama 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günü içerisinde yapılmaktadır.

LG G4c ekran ve diğer parça değişimlerinin yapıldığı teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilmiş ve tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. Teknik servis odası aynı zamanda sigortalıdır ki değişim süreçlerinde telefon sigortalanmış olur.

 1. LG G4c ekran değişimi ücreti kampanyalı bir şekilde 170 TL‘dir.
 2. Ekran değişiminde komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 3. Telefon sıfırlanmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 6. Ekran değişimi sonrasında telefon teknisyen test onay formundan geçirilir ve incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 7. Telefonu dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 8. Ekran değişimi sonrasında onay verdiğiniz taktirde ilk olarak kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.

Telefonunuz kesinlikle 6 ay GSM İletişim onaylı (imzlaı & kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınızın olması sebebi ile ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar LG teknisyenlerimiz tarafından herhangi bir ücret talep edilmeden çözüme kavuşturulur.

LG G4c ekran değişimi videosu

“LG G4c ekran değişimi” nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim resmi Youtube kanalımızı ziyaret ederek diğer bütün ekran ve parça değişimi videolarını da izleyebilirsiniz.

Lg G4c parça değişimi 2018 fiyat listesi

Hemen aşağıda paylaşılan tablo aracılığı ile LG G4c akıllı telefonlarında yaşanılan diğer sorunların çözüm yolları (örneğin batarya çabuk bitiyor ise batarya değişimi) ve değişim fiyatları sizlerle paylaşılmıştır. Tabloda sorun yaşanılan parça yada fiyatı mevcut değil teknik servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
LG G4c Ekran Değişimi 170 TL
LG G4c Batarya Değişimi 80 TL
LG G4c Arka Kapak Değişimi 70 TL
LG G4c Şarj Soketi Değişimi 70 TL
LG G4c Mikrofon Değişimi 70 TL
LG G4c Hoparlör Değişimi 70 TL
LG G4c Arka Kamera Değişimi 100 TL
LG G4c Ön Kamera Değişimi 70 TL
LG G4c Arka Kamera Camı Değişimi 50 TL
LG G4c Sim Yuvası Değişimi 100 TL

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

LG G4c ekran ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular mevcut ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak bu soruları sorabilir, profesyonel LG teknisyenlerine danışılarak cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Lenovo A2020 ekran değişimi

Lenovo A2020 akıllı telefon ekranlarında yaşanan sorunlar Lenovo A2020 akıllı telefonlarının ekranları diğer telefonlarda olduğu gibi camdan üretildiği için oldukça...

LG G5 batarya değişimi

LG G5 batarya değişimi fiyatı LG G5 batarya değişimi fiyatı 100 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG...

Samsung Galaxy S6 ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 ekran ve ön cam değişimi Samsung Galaxy S6 komple ekran değişimi fiyatı 550 TL, ön cam değişimi...

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi

General Mobile GM5 Plus ekranı kırıldı General Mobile GM5 Plus Ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor, ekrana...

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy S7 Edge ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması sebebi...

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırıldıysa Samsung Galaxy Note 5 ekran kırılması sorunu ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel Samsung teknisyenleri tarafından ekran...

LG G4c ekran değişimi

LG G4c ekran kırıldı ise nelere dikkat edilmeli LG G4c ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir, ön cam çatlaması yaşanabilir, iç...

Turkcell T80 ekran değişimi

Turkcell T80 ekranında yaşanan sorunlar Turkcell T80 ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Yere düşme sonucunda ön cam çatlayabilir, iç...