Huawei Nova Ekran Değişimi

Huawei Nova akıllı telefonlarında karşılaşılan problemlerden bir tanesi de ekran kırılmasıdır. Her telefonda olduğu gibi bu cihazın ekranı da camdan yapılmıştır ve aşağıdaki sebeplerden dolayı kırılabilir/çatlayabilir.

 1. Telefonun yere düşmesi,
 2. Ekranın sert bir zemine çarpması,
 3. İstemsizce ekrana uygulanan baskılar,
 4. Batarya şişmesi sonucu ekrana yapılan baskı,
 5. Cihazın aşırı ısınmasından sonra ekrana alınan en ufak bir baskı.

Ekran kırılması sorunu ile karşılaşıldığında ise çözüm yolu profesyonel Huawei teknisyenleri tarafından gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda ekran değişimi yapılmasıdır.

Huawei Nova Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei Nova ekran değişimi uzman ve tecrübeli, aynı zamanda ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulundurmakta olan GSM İletişim HUAWEI teknisyenleri tarafından, telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. GSM İletişim’e gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yaptırma imkanınız bulunmaktadır.

Huawei Nova ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Teknik servis odasının sigortalı olması sayesinde cihazınız GSM İletişim’e girdiği anda sigortalanmış olur.

 1. Huawei Nova ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Ekran değişimi süreçlerinde telefonunuza format atılmadığı için bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri dönmektedir.
 4. Cihazınızın ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. Ekranınızın tekrar kırılmasını önlemek amacı ile 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyesi ücretsiz olarak takılmaktadır.
 6. Telefonunuzu istediğiniz kadar inceleme ve bununla birlikte herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Huawei Nova ekran değişimi sonrasında ise telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak sizlere teslim edilir. Garanti kartınız olduğundan dolayı ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar GSM İletişim Huawei teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Huawei Nova Ekran Değişimi Videosu

Huawei Nova ekran değişimi aşamalarını daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz amacıyla HUAWEI teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimleri yapılmakta ve bu videolar GSM İletişim Youtube ekibi tarafından GSM İletişim Youtube sayfasında yüklenmektedir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Huawei Nova ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Huawei Nova ekran değişimi, telefon ile ilgili yaşamış olduğunuz diğer sorunlar ve parça değişimleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum alanından yazarak ya da 0216 550 40 60 numaralı telefonu arayıp Huawei teknisyenlerine bağlanarak sorabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oylama Yok)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

iPhone 6 Plus hoparlör değişimi

iPhone 6 Plus hoparlör sorunu iPhone 6 Plus hoparlör sorunu yaşıyorum, iPhone 6 Plus hoparlöründe arıza var, iPhone 6 Plus hoparlörden ses...

LG Stylus 3 ekran değişimi

LG G3 Stylus ekran değişimi ücreti LG Stylus 3 ekran değişimi fiyatı 300 TL'dir. Ekran değişiminde komple yani iç ekran...

Casper Via A1 Plus ekran değişimi

Casper Via A1 Plus ekran değişimi ücreti Casper Via A1 Plus ekran değişimi fiyatı 350 TL'dir. Telefonunuzun ekranı alınan darbeler...

iPhone 7 Plus arka kamera değişimi

iPhone 7 Plus arka kamera değişim ücreti iPhone 7 Plus arka kamera değişimi fiyatı 300 TL'dir. Telefonunuzun kamerası alınan darbeler...

iPhone titreşim motoru değişimi

iPhone titreşim motoru sorunları iPhone akıllı telefonlarında sıkça arızalanan parçalardan bir tanesi de titreşim motorudur. Bu parçada yaşanılan arızalanma titreşim...

LG Q6 batarya değişimi

LG Q6 batarya değişimi ücreti LG Q6 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 100...

iPad 3 ekran değişimi

iPad 3 ekran değişimi fiyatlandırması iPad 3 ekranı kırıldığında ya da ön camı çatladığında ilk dikkat etmeniz gereken konu görüntünün...

Asus Zenfone 6 ekran değişimi

Asus Zenfone 6 ekran kırılması sorunu Asus Zenfone 6 akıllı telefonunuzun ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Sıklıkla karşılaşılan sorunlar...