General Mobile GM5 Plus ekran değişimi

General Mobile GM5 Plus ekranı kırıldı

General Mobile GM5 Plus Ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor, ekrana görüntü gelmiyor, ekranda siyah/mor lekelenmeler oluştu ise ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran onarımında hemen aşağıda bulunan maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Ekran değişiminde orjinal ürün kullanılmalı,
  2. Teknik servis odası cihaza zarar gelmemesi için gerekli tüm koşulları sağlamalı,
  3. Telefonda bulunan bilgileriniz silinmemeli,
  4. Telefon ekran performansında değişim yaşanmamalı,
  5. Telefonunuz ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de General Mobile GM5 Plus ekran değişimi nasıl yapılıyor, nelere dikkat ediliyor, sunulan ayrıcalıklar nelerdir detaylı bir şekilde paylaşalım.

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi nasıl yapılır

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, alanında uzmanlaşmış ve ileri derecede tecrübeli GM teknisyenleri tarafından, cihazınıza özgü üretilmiş teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. İki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ekran değişimi süresi ise sadece 3 (üç) iş günüdür.

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi fiyatı 200 TL‘dir. Ekran onarımının yapıldığı teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. Sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servis odasına girdiği anda sigortalanmış olur. Anlık oluşabilecek akımı engelleyebilmek için ise teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.

  1. Ekran değişiminde iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orjinal tek parça ürün kullanılır.
  2. Telefon ekran performansı yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Orjinal ürün kullanıldığı için telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşeli) teknik servis ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  4. Ekran kalitesi telefonun ilk alındığı günkü haline geri döner.
  5. Hediye olarak telefonun ekranına kırılmaz cam koruyucu takılır.

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi aşamaları

General Mobile GM5 Plus ve diğer ekran değişimi aşamalarını yakından takip edebilmenizi sağlamak amacıyla teknisyenlerimiz tarafından çekilen videolar GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenir.

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile General Mobile GM5 Plus ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

General Mobile GM5 Plus parça değişimi fiyat listesi

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi yanı sıra sorun yaşanılan diğer parçaların değişimleri de yapılmaktadır.

Aşağıdaki tabloda değiştirilebilen parçalar ve değişim ücretlerini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEM DEĞİŞİM FİYATI
General Mobile GM5 Plus Ekran Değişimi 200 TL
General Mobile GM5 Plus Batarya Değişimi 100 TL
General Mobile GM5 Plus Arka Kapak Değişimi Sorunuz
General Mobile GM5 Plus Mikrofon Değişimi 70 TL
General Mobile GM5 Plus Hoparlör Değişimi 100 TL
General Mobile GM5 Plus Arka Kamera Değişimi 100 TL
General Mobile GM5 Plus Ön Kamera Değişimi 100 TL

GSM İletişim’e nasıl gelinir ?

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

İnternet Sitesi: https://www.gsmiletisim.com/

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi ve diğer parça değişimleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz yukarıdaki numaraları arayabilir ve GM teknisyenlerine bağlanabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

İlgili Yazılar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oyun ortalaması: 5,00 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılanlar

Lenovo A2020 ekran değişimi

Lenovo A2020 akıllı telefon ekranlarında yaşanan sorunlar Lenovo A2020 akıllı telefonlarının ekranları diğer telefonlarda olduğu gibi camdan üretildiği için oldukça...

LG G5 batarya değişimi

LG G5 batarya değişimi fiyatı LG G5 batarya değişimi fiyatı 100 TL'dir. Batarya (pil) değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG...

Samsung Galaxy S6 ekran değişimi

Samsung Galaxy S6 ekran ve ön cam değişimi Samsung Galaxy S6 komple ekran değişimi fiyatı 550 TL, ön cam değişimi...

General Mobile GM5 Plus ekran değişimi

General Mobile GM5 Plus ekranı kırıldı General Mobile GM5 Plus Ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor, ekrana...

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi

Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi fiyatı Samsung Galaxy S7 Edge ekranı kırıldı, ön camı çatladı, iç ekran kırılması sebebi...

Samsung Galaxy Note 5 ekran değişimi

Samsung Galaxy Note 5 ekran kırıldıysa Samsung Galaxy Note 5 ekran kırılması sorunu ile karşılaşıyorsanız eğer profesyonel Samsung teknisyenleri tarafından ekran...

LG G4c ekran değişimi

LG G4c ekran kırıldı ise nelere dikkat edilmeli LG G4c ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir, ön cam çatlaması yaşanabilir, iç...

Turkcell T80 ekran değişimi

Turkcell T80 ekranında yaşanan sorunlar Turkcell T80 ekranı alınan darbeler sebebi ile kırılabilir. Yere düşme sonucunda ön cam çatlayabilir, iç...